پارک ساحلی مرجان در کیش

پارک مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

ساحل زیبای جزیره کیش با تلاطم آب‌های خلیج فارس زیبا شده و فرصت گشت‌وگذار را برای همه مردم ایجاد می‌کند. یکی از این جذابیت‌های توریستی جزیره کیش، پارک ساحلی مرجان است که با آفتاب و ساحل نقره‌ای خود پذیرای همه توریستان خواهد بود. این ساحل مکانی است برای شاد بودن و عمیق نفس کشیدن. به هر جای این پارک ساحلی که بنگرید آلاچیق‌ها را خواهید دید که بهترین استراحت‌گاه‌ها را برای شما ایجاد کرده‌اند. نه تنها این آلاچیق‌ها، بلکه می‌توانید سوار دوچرخه‌ها شوید و گشتی در این منطقه بزنید. این پارک فقط قصد دارد شما را از هیاهوی زندگی دور کند و هیجان را به شما هدیه بدهد.

این ساحل با ماهیان، موجودات آبزی، صدف‌ها و حلزون‌ها، شقایق‌ها و عروس‌های دریایی و… جان پیدا کرده است و لذت تماشا را برای گردشگران چند برابر می‌کند. چشم اندازهای زیبای این منطقه در مقابل آب‌های شفاف و زلال با جسم و روح شما بازی می‌کند و هر دقیقه را برای شما خاطره انگیز خواهد کرد.

صبح‌ها در زمان طلوع آفتاب و عصرها در زمان غروب بهترین فرصت برای تماشای برآمدگی و فرورفتگی خورشید خواهد بود تا این پدیده را از زیباترین نقطه تماشا کنید.

ساحل مرجان کیش کجاست؟

پارک ساحلی مرجان کیش در شرق جزیره و  نزدیکی بازار مرجان قرار دارد.

موقعیت مکانی پارک ساحلی مرجان

برای اینکه به این پارک ساحلی بروید و  قدم بزنید، باید به سمت شرقی جزیره بروید و خود را به میدان  برسانید. اگر وسیله شخصی دارید رفتن به آن برای شما آسان خواهد بود و در غیر این صورت می‌توانید از تاکسی‌های  استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به پارک ساحلی برسانید و اکسیژن خالص را تنفس کنید.

خوشبختانه این پارک ساحلی هزینه ورودی ندارد و به طور رایگان می‌توانید در هر ساعتی که بخواهید به آن بروید و از موجودات دریایی و صحنه‌های حیرت انگیز طبیعت لذت ببرید.

پارک ساحلی مرجان یکی از جاهای دیدنی کیش است که حداقل یکبار در عمرتون باید ببینیدش.

ساحل مرجان کیش در شب

این ساحل شب‌های بسیار چشم نواز و دل انگیزی دارد. با آمدن تاریکی و روشن شدن چراغ‌ها شاهد ایجاد منظره زیبا و رویایی خواهید شد که با صدای امواج آب با جسم و روح شما بازی می‌کند. قدم زدن بر روی شن‌های ساحلی شب هنگام بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

منظره پارک ساحلی مرجان کیش در شب

اسکله مرجان کیش

جالب است بدانید که در این پارک یک اسکله وجود دارد که فرصت قایق سواری را به شما می‌دهد. قایق‌هایی در این اسکله گذاشته شده که تفریحی هیجان انگیز و البته بی خطر را برای مسافرین و توریستان به ارمغان خواهد آورد. برای سوار شدن بر روی این قایق‌ها جلیقه نجاتی که به شما داده می‌شود بپوشید و لحظاتی را با قایق در آب‌ها بگذرانید.

در قسمت انتهایی این اسکله مجسمه مرد نقره‌ای را مشاهده خواهید کرد که با تلسکوب در حال تماشای آسمان است و شب‌ها نورپردازی می‌شود. یکی از صحنه‌های جالبی که بر روی این اسکله می‌توانید تماشا کنید این است که تکه نانی به داخل آب بیندازید و شاهد هجوم ماهی‌ها برای خوردن نان شوید.

امکانات ساحل مرجان