لحظاتت رو با بستنی قیفی شیرین کن!

لحظاتت رو با بستنی قیفی شیرین کن!

جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش_6310edf395aa6.jpeg

جت اسکی در کیش ،جزیره کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری کشور است که سالانه افراد زیادی از مناظر و چشم اندازهای خاطره انگیز آن بازدید می‌کنند. تفریحات زیادی برای بازدیدکنندگان این جزیره در نظر گرفته شده که جت اسکی یکی از مفرح‌ترین و هیجان انگیزترین آنها به شمار می‌آید. این تفریح چندین سال متوالی است که به مجموعه تفریحات جزیره افزوده شده و طرفداران خاص خود را دارد.

جت اسکی در کیش

هیجان اصلی در آب‌های جزیره را می‌توان با سوار شدن بر جت اسکی تجربه کرد و آدرنالین خون را بالا برد تا از استرس و دغذغه‌های زندگی رهایی یافت. امروزه به هر جای جزیره کیش که بروید در کنار کلوپ‌های ساحلی می‌توانید یک جت اسکی کرایه کنید و دل به دریا بزنید.

شرایط استفاده از جت اسکی در کیش

برای علاقمندان و دوست داران استفاده از این تفریح آبی شرایطی در نظر گرفته شده است تا همه بتوانند یک تفریح مفرح و شاد و البته بدون خطر داشته باشند. این شرایط شامل:

 • هر خانواده‌ای که علاقمند به کرایه جت اسکی است فقط می‌تواند یک دستگاه کرایه کند.
 • همه افراد موظف هستند تا نکات آموزشی را بدانند و تمامی آنها را به دقت رعایت کنند. رعایت آنها از بروز حوادث احتمالی جلوگیری می‌کند.
 • افرادی که وزن آنها زیاد است موظف به استفاده از جت اسکی تک نفره هستند.
 • کلوپ یک فرم قرارداد به شما می‌دهد که باید آن را به دقت بخوانید و رعایت کنید.
 • کلوپ محدوده و سرعت معینی را برای شما تعیین می‌کند که باید آنها را در نظر بگیرید و اصلا نباید وارد محدوده سایر کلوپ‌ها شوید.
 • حدالقل فاصله شما با اسکله و شناورها 100 متر است که باید آن را رعایت کنید.
 • از حرکات آکروباتیک و دور زدن‌های درجا جدا خودداری کنید.
 • بعد از پایان استفاده از جت اسکی هزینه استفاده با شما محاسبه خواهد شد. قبل از شروع کارت ملی خود را باید گرو قرار دهید.
 • استفاده از جلیقه نجات برای شما ضروری و الزامی است.
 • جت اسکی‌های یک نفره و دو نفره را در بعضی از موارد می‌توان 3 نفره نیز استفاده کرد.
 • افرادی که زیر 20 سال هستند به آنها جت اسکی داده نمی‌شود، مگر اینکه یکی از اعضای خانواده آنها که بالای 20 سال است آنها را همراهی کند و یا اینکه یکی از مربیان کلوپ همراه آنها باشد.
 • آقایان و بانوان باید حجاب اسلامی را رعایت کنند. آقایان باید شلوارک‌های پاچه بلند و مجاز داشته باشند. برای چلوگیری از خیس شدن لباس خود می‌توانید از لباس‌های بادگیر استفاده کنید. این لباس‌ها را می‌توانید از کلوپ تحویل بگیرید.

نکاتی که برای تفریح با جت اسکی باید در نظر بگیرید

تفریح با جت اسکی در کیش

برای سوار شدن بر روی جت اسکی باید نکاتی را رعایت کنید. این نکات شامل:

 1. بهتر است تمامی لوازم و اشیای گران‌بهای خود مانند طلا، ساعت، لوازم الکترونیکی و تلفن همراه خود را در صندوق امانات قرار دهید تا امکان گم شدن و خراب شدن آنها را در آب از بین ببرید.
 2. در صورتی که سرعت زیادی دارید، بهتر است کمی از روی صندلی بلند شوید تا از فشار وارد شده بر روی کمرتان کاسته شود و به آن آسیبی وارد نشود.
 3. اگر در زمان استفاده از جت اسکی دو بار در آب بیفتید، مسئولان جت اسکی را از شما گرفته و اجازه ادامه بازی را به شما نمی‌دهند.
 4. کسانی که اهل هیجان هستند می‌توانند جت اسکی را با سرعت بالا برانند، اما این سرعت احتمال در رفتن و شکستگی مهرهای کمر را بالا می‌برد. اما افراد آرامش طلب می‌توانند از سرعت کم استفاده کنند و از مناظر و تفریخ خود لذت ببرند.
 5. در صورتی که جت اسکی واژگون شد، باید دست خود را از روی فرمان بردارید تا جت اسکی به حالت اولیه خود بازگردد. بعد می‌توانید از قسمت پشت سوار شوید. اما در صورتی که دسته فرمان را رها نکنید، آب وارد داخل موتور جت اسکی خواهد شد.
 6. زمانی که از جت اسکی استفاده می‌کنید، در صورتی که شناوری در مقابل خود مشاهده کردید دست خود را از روی گاز بردارید و دسته را بچرخانید. توجه کنید که هرگز گاز و ترمز را با هم نچرخانید چرا که ممکن است با شناورها برخورد کنید و صدمات جبران ناپذیری وارد کنید.

آدرس جت اسکی در کیش

ادرس جت اسکی در کیش

برای اینکه بتوانید از اجت اسکی استفاده کنید، فقط کافی است از محل اقامت خود به سواحل کیش مراجعه کنید. بیشتر کلوپ‌هایی دریایی این جزیره ارائه دهنده خدمات جت اسکی هستند و وسایل مربوط به این ورزش در اختیار علاقمندان قرار می‌دهند. تعداد این کلوپ‌هایی که می‌توانید جت اسکی از آنها کرایه کنید در جزیره بسیار زیاد هستند.

قیمت و هزینه تفریحات با جت اسکی در کیش

در قسمت‌های مختلف جزیره امکان استفاده از جت اسکی برای بازدید کننده‌ها فراهم شده است. بلیط این تفریح مهیج برای هر 15 دقیقه 175 هزار تومان و برای هر سی دقیقه برابر با 300 هزار تومان است و در صورت علاقه می‌توانید دوباره بلیط خود را شارژ کنید. این بلیط را می‌توانید در ساحل در مکان تفریحات آبی تهیه کنید. البته امکان رزرو این بلیط نیز وجود دارد و می‌توانید به صورت اینترنتی آن را تهیه کنید.

مکان های استفاده از جت اسکی در کیش

همانطور که گفته شد کلوپ‌های بسیار زیادی هستند که خدمات مربوط به جت اسکی را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهند. این کلوپ‌ها شامل: کلوپ دریایی اسکوبا، آکواریوس، بارکودا، سی من، شاهد، کشتی یونانی کیش، مارینا، ناتیلوس، نگین دریایی خلیج فارس، کلوپ پدیده، کاپ و کلوپ دریایی داریوش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسفند 1402
شنبهیکشنبهدوشنبهسه‌شنبهچهارشنبهپنج‌شنبهجمعه
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5