لحظاتت رو با بستنی قیفی شیرین کن!

لحظاتت رو با بستنی قیفی شیرین کن!

کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش_6310edc4a3129.jpeg

کشتی یونانی کیش

بعد از این همه سال همچنان وقتی نام کیش را می‌شنویم، کمتر کسی است که یاد غروب آفتاب با تصویر کشتی یونانی بزرگ نیفتد. کشتی که با وجود حکایت و داستان‌های قدیمی و قدمت طولانی که دارد، تبدیل به نماد پایدار این جزیره شده است. اگر به کیش سفر کردید و حوالی ساعت 6 یا 7 بعد از ظهر، به محل کشتی یونانی نرفتید تا در غروب آفتاب لب ساحل نشسته و خود را به یک عصرانه دلپذیر در یکی از رستوران‌های مجموعه دعوت کنید، بدانید یکی از خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی را که می‌توانست در کلکسیون خاطرات سفرتان به کیش ثبت شود، از دست دادید. برویم سری به این جاذبه به یادماندنی جزیره کیش بزنیم.

اطلاعات جذاب کلی از این مکان

کشتی یونانی جزیره کیش

به سمت ضلع غربی جزیره کیش می‌رویم. آرامش جزیره در هیاهوی گردشگران دیگری که برای بازدید کنار ساحل آمدند، شور و شادی به ساحل بخشیده است. لذت لمس شن‌های خلیج فارس همراه با نسیم لذت بخشی که صورت‌تان را نوازش می‌کند، برای مجذوب کردن‌تان کفایت می‌کند. چیزی که در مسیر رسیدن به این محل، از رانندگان خوش مشرب و خونگرم جنوبی می‌شنوید، روایت‌های گوناگونی از دلیل به گل نشستن کشتی است که هیجان بازدید از این عروس یونانی را برایتان بیشتر می‌کند.

کشتی یونانی کیش کجاست؟

کشتی یونانی کیش بر روی نقشه

بعد از گشت و گذارهای روزانه‌تان، حوالی بعد از ظهر، رهسپار ضلع جنوب غربی جزیره شوید و به خیابان غروب کیش بروید. در میدان غروب، پارک ساحلی غروب را به چشم خواهید دید. مجموعه‌ای پر از امکانات تفریحی که دلگیری غروب آفتاب را برایتان به لذت بخش‌ترین و شادترین لحظه روز تبدیل می‌کند. حمل و نقل عمومی در کیش، منتهی به تاکسی‌های لاکچری است که البته اصلا حس نمی‌کنید تاکسی گرفتید. ماشین‌های راحت و مدل بالایی که فقط در کیش به عنوان تاکسی نصیب‌تان می‌شود. از طرفی خودتان هم می‌توانید ماشین کرایه کنید و در ادامه گشت و گذار و تفریح‌تان در جزیره، سری به پارک کشتی یونانی بزنید. البته هزینه آن کمی بالا است. بنابراین از هر جا که هستید، می‌توانید با تاکسی‌ یا تور هتل، این کشتی غول پیکر را از نزدیک ببینید.

راهنما: اگر هنوز برای اقامت در این جزیره زیبا جایی را در نظر نگرفته‌اید ما برای شما لیستی از بهترین هتل های کیش را تهیه نموده‌ایم.

رستوران کشتی یونانی کیش