لحظاتت رو با بستنی قیفی شیرین کن!

لحظاتت رو با بستنی قیفی شیرین کن!

گذر هنرمندان کیش

گذر هنرمندان کیش_6310eda45c281.jpeg

گذر هنرمندان کیش

کیش برای دریا دوستان، عاشقان طلوع و غروب خورشید و چشم اندازهای فوق‌العاده مکانی رویایی بوده و بهترین نقطه برای گشت‌وگذار در تعطیلات است. گذر هنرمندان یکی از مناطقی است که در سفر به کیش باید آن را دید. شاید تا به‌حال نام گذر هنرمندان را شنیده باشید، اما دقیقا ندانید این مجموعه چیست، چه کاری انجام می‌دهد و چه هدفی دارد. اجازه دهید که بگوییم گذر هنرمندان مجموعه‌ای هنری در جزیره کیش است که به گونه‌ای به معرفی مشاهیر بزرگ ایران می‌پردازد و تعدادی از آنها را برای ما معرفی می‌کند.

گذر هنرمندان کیش در سال 1378 ساخته شد و با گذر زمان بر تعداد تندیس‌ها و مجسمه‌های موجود در آن افزوده شد. هدف اصلی احداث این مجموعه آشنایی جوانان با مشاهیر فرهنگ و ادب ایران زمین بود تا که یاد و خاطره این افراد در ذهن همه، مخصوصا نسل جوان باقی بماند.

ساخت این مجموعه تاثیر زیادی بر شناخت فرهنگ و هنر ایرانی بر خارجیان نیز دارد و باعث می‌شود آنها با این بزرگان و فرهنگ غنی آنها آشنا شوند.

آدرس گذر هنرمندان کیش

ادرس گذر هنرمندان کیش

آدرس این مجموعه هنری در ضلع غربی کیش، خیابان سنایی است. اگر در مرکز جزیره باشید تا این مجموعه فاصله بسیار کمی دارید و در زمان کوتاهی می‌توانید با تاکسی به این مکان برسید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید.

یکی دیگر از جاذبه های تفریحی – گردشگری این جزیره زیبا، پارک ساحلی مرجان است. اگر به کیش سفر کردید این مکان زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید!

گذر هنرمندان کیش در شب